Ana Sayfa Çorlu Nakliye

Ana Sayfa Açıklama: Ana Sayfa Çorlu Nakliye Çorlu Nakliyat Taşımacılık Çorlu Yük Eşya Taşımacılığı üzerine Kurulmuş Olan firmamız Çor-Taş Nakliyat Nakliyecilik alanlarında sorunsuz kaliteli Taşımacılık Çorlu Nakliye Hizmetleri Vermektedir. Çorlu Nakliyat Çorlu Taşımacılık Çorlu Yük Eşya taşıma nakliyat Sektöründe üstün hizmet kalitesi ile Türkiye de önde gelen nakliyat firmaları Arasında yer almayı Başarmıştır.

İyi Kalitede Hizmet uygun Fiyatlara nakliye müşterilerinin Kazancını gözeten emğin karşılığını Fazlası İle vermek uğruna hızlı Çalışan gece gündüz müşterilerinin Taleplerini Yerine Getiren dürüst ilkeli Çalışmaları ile Her Zman takdiri Hak eden Nakliyat Firması Çor-TaşNakliyat Siz Saygı Değer Müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Ana Sayfa Çorlu Nakliye
Ana Sayfa Çorlu Nakliye

Çor-Taş Nakliyat Firması Çorlu Merkezli Olup istanbul kocaeli bursa izmir ankara şubelir ilede hizmet ağını Genişletmiş olup Nakliyat Sektöründe hızla ilerlemekte Her geçen gün başarılarına Yenisini Katarak hizmetlerinde süper nakliyat firması düzeyine erişmektedir.

Çorluda kurulu firmamız 25 in üzerinde personel ve eleman kadrosu ile müşterilerine layık teknoljiye uygun kaliteli nakliyat taşımacılık sunmaktadır. siz saygıdeğer müşterilerimize her şeyin en iyisini Layık görmektedir. Yük Taşımaılığında en uygu fiyatlara kalşiteden ödün Vermeden hizmet anlayışıyla türkiyenin her yerine nakliyat araçlarımız mevcuttur yükünüze göre kamyonlar firmammızda farklı modellerle

Ana Sayfa Çorlu Nakliye açık kasa kamyon kapalı kasa kamyon tır kamyonet türü son model techizatlı araçlarımız 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Çorlu Nakliye Lojistik olarak müşterilerimize , ve kara yolu taşımaları konusunda hizmetinizdeyiz. Çorlu Nakliyat Firmamız Yurt içi ve uluslararası kara yolu taşımacılık ve dağıtım hizmetlerini çağdaş anlayışla tüm dünya ülkelerine uzmanlıkla sunan merkezi Çorluda bulunan kurumsal bir uluslararası lojistik firmasıdır.

Çorlu Nakliye kara yolu ve yük eşya taşımacılığı ve dağıtım hizmetlerini çağdaş anlayışla tüm türkiye geneline profesyonelce Nakliyat sunan kurumsal bir taşımacılık firmasıdır. Çorlu Nakliyat Şirketi İşimizde garantili çalışmak titizlik ve takip en önemli amacımızdır. 20 yıllık deneyim ve tecrübeleri ile çalışanlarımız verilen hizmetleri bilinçli olarak sonuçlandırmaktadır.
Çorlu Taşımacılık Şirketi Firmamız,birçok ülkeye ihracat, ithalat, transit, komple ve parsyel taşıma taşımacılık hizmeti vermektedir.Uluslararası forwording sektöründe faaliyetlerini başarı ile sürdürmekte ve ve sürekli gelişime açık yapısı ile kısa sürede göz ardı edilemez aşamalar kaydetmektedir.

 

Çor-Taş Nakliyat Nakliye Hizmetleri vermek Amaçlı Kurulmuş olup Şehir İçi Şehirler Arası Nakliyat Kara Yolu kuru Yük Taşıma Yurt İçi nakliyat Hizmetleri vermektedir. Konusunda uzman deneyimli firma olamakla çalışmalarımızı sorunsuz ve en kısa zamanda hizmetlerimizi yerine getirmele zamandan kazanmanızı sağlamaktadır.

Nakliyat ve Nakliye Sektörlerinin inanılmaz derecede gelişmiş olduğu bu sektörde yeni iş imkanlarının doğmasına sebep olmuştur.

durum olay sektörde işin sadece günlük kazanç kar etme yolunda firmaların doğmasına sebep olmuştur. Oysa Nakliyat günümüz sektöründe kurumsal bir hal almış ve almak zorundadır. Bahse konu olan paravan firmalar vergi ödemeyip sigortasız, işçi çalıştırarak hem insanların hem de müşterileri maddi anlamda sıkıntıya sokmaktadır.

Sorunsuz hızlı, güvenli ve temiz bir Nakliye için lütfen ücretsiz expertiz talep ediniz.

Çor-Taş Nakliyat Evden Eve Nakliyat olarak ev eşyalarınızı, ofis ve büro malzemelerinizi istediğiniz tarihte istediğiniz yere taşırız. Çünkü taşıma bizim işimiz.
Elbiseleriniz elbise taşıma dolapları ile tarafımızdan titizlikle taşınır.
Nakliyat hakkında Merak Edilenler?

Çor-Taş Nakliyat Nakliyat ve Taşımacılıkkonusunda merak edilen soru ve sorunlarınızı şöyle tanımlamaktadır.
Taşıma Sigortası Yapılması Zorunluluğu Varmı?
Yasal olarak böyle bir sorumluluğunuz bulunmamaktadır. Fakat Şehirler arası taşınmalarınızda mutlaka eşyalarınızı sigortalayınız.
Depolama Sigortası Yapılması zorunlumudur?

Yasal olarak böyle bir zoraki yok fakat yapılması dağa doğru ve daha güvenli olacaktır. Zira meydana gelebilecek her türlü zararlara karşı ( deprem, yangın hırsızlık, vb) olaylara karşı önlem almak gerekmektedir.

Taşımacılık firmaları arasında fiyat farkı var mı? Sebepleri nelerdir ?

Müşterilerimiz den en çok bu konuda sorular almaktayız. Evet kesinlikle fiyat farkları mevcut. Serbest piyasa olduğu için sektörel anlamda ciddi sıkıntılar çıkmaktadır.
ilk Ön talep yapılmadığından anlaştığınız Şirket size Fiyatı düşük tutarak bir nevi sizi bağlamaktadır. veya daha sonra taşıma esnasında bir takım istekler ile anlaşma fiyatını 2 katına kadar çıkarabilmektedirler.

© Copyright 2012Çorlu Nakliye, Çorlu Nakliyat, Çorlu Nakliyeciler, Çor-Taş Taşımacılık Nakliye Nakliyeciler Kamyon Garajı Nakliyat Tüm Hakları Saklıdır