Ana Sayfamız Nakliyat

Çor-Taş Nakliyat Nakliye Hizmetleri vermek Amaçlı Kurulmuş olup Şehir İçi Şehirler Arası Nakliyat Kara Yolu kuru Yük Taşıma Yurt İçi nakliyat Hizmetleri vermektedir. Konusunda uzman deneyimli firma olamakla çalışmalarımızı sorunsuz ve en kısa zamanda hizmetlerimizi yerine getirmele zamandan kazanmanızı sağlamaktadır.

Nakliyat ve Nakliye Sektörlerinin inanılmaz derecede gelişmiş olduğu bu sektörde yeni iş imkanlarının doğmasına sebep olmuştur.

durum olay sektörde işin sadece günlük kazanç kar etme yolunda firmaların doğmasına sebep olmuştur. Oysa Nakliyat günümüz sektöründe kurumsal bir hal almış ve almak zorundadır. Bahse konu olan paravan firmalar vergi ödemeyip sigortasız, işçi çalıştırarak hem insanların hem de müşterileri maddi anlamda sıkıntıya sokmaktadır.

Sorunsuz hızlı, güvenli ve temiz bir Nakliye için lütfen ücretsiz expertiz talep ediniz.

Çor-Taş Nakliyat Evden Eve Nakliyat olarak ev eşyalarınızı, ofis ve büro malzemelerinizi istediğiniz tarihte istediğiniz yere taşırız. Çünkü taşıma bizim işimiz.
Elbiseleriniz elbise taşıma dolapları ile tarafımızdan titizlikle taşınır.
Nakliyat hakkında Merak Edilenler?

Çor-Taş Nakliyat Nakliyat ve Taşımacılıkkonusunda merak edilen soru ve sorunlarınızı şöyle tanımlamaktadır.
Taşıma Sigortası Yapılması Zorunluluğu Varmı?
Yasal olarak böyle bir sorumluluğunuz bulunmamaktadır. Fakat Şehirler arası taşınmalarınızda mutlaka eşyalarınızı sigortalayınız.
Depolama Sigortası Yapılması zorunlumudur?

Yasal olarak böyle bir zoraki yok fakat yapılması dağa doğru ve daha güvenli olacaktır. Zira meydana gelebilecek her türlü zararlara karşı ( deprem, yangın hırsızlık, vb) olaylara karşı önlem almak gerekmektedir.

Taşımacılık firmaları arasında fiyat farkı var mı? Sebepleri nelerdir ?

Müşterilerimiz den en çok bu konuda sorular almaktayız. Evet kesinlikle fiyat farkları mevcut. Serbest piyasa olduğu için sektörel anlamda ciddi sıkıntılar çıkmaktadır.
ilk Ön talep yapılmadığından anlaştığınız Şirket size Fiyatı düşük tutarak bir nevi sizi bağlamaktadır. veya daha sonra taşıma esnasında bir takım istekler ile anlaşma fiyatını 2 katına kadar çıkarabilmektedirler.

© Copyright 2012Çorlu Nakliye, Çorlu Nakliyat, Çorlu Nakliyeciler, Çor-Taş Taşımacılık Nakliye Nakliyeciler Kamyon Garajı Nakliyat Tüm Hakları Saklıdır