Hakkımızda

Hakkımızda Çorlu Nakliyat, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına göre en uygun ve en sağlıklı taşıma yöntemleri geliştirmiştir. Bunlardan bazıları, müşterilerimizin genelde en küçük boyutta yükleri veya en büyük boyutta yüklerinin taşınmasıdır. Çorlu Tekirdağ Ambar, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına göre en uygun aracı tedarik etmektedir. Müşterilerimizin gönderilecek olan acil yükleri için her gün araç yönlendirmesi gerçekleştirilmektedir. Çorlu Nakliyat, yurdun her noktasına taşımacılıkla ilgili tüm hizmetlerinizi sigorta güvencesiyle gerçekleştirmektedir. Çorlu Nakliye kendine özgü uzman kadrosu ve çalışanlarıyla müşterilerimize taşımacılıkta güven, kalite ve hizmet sunmaktadır. Çorlu Nakliyat, tam donanımlı araç sistemleriyle zorlu hava şartlarından hiç etkilenmeden tüm taşımacılıklarınızı adresten adrese gerçekleştirmektedir..

Çorlu Çerkezköy Nakliyat iletişim numaralarımız : 0532 620 39 06 – 0282 726 40 64

Gelişen toplumda bireyler günlük yaşantılarının devamını sağlamak için, hayatlarında bir takım değişiklikler yapmak ve kimi zorunlu durumlarla mücadele etmek için profesyonel yardımlar almak zorundadırlar. Bu ihtiyaçlardan birisi de nakliyat hizmetleridir. Nakliye hizmetleri genel olarak eşyaların bir yerden diğer bir yere taşınması eylemlerinin gerçekleştirilmesini sağlayan işlerin tamamıdır. Nakil sözünden türeyen nakliye, ülkemizde ve uluslararası alanda önemli bir iş koludur. Nakliye konusu, yurt içi ve yurt dışı olarak iki ayrı şekilde sınıflandırılır. Bazı firmalar hep yurt içi hem de yurt dışı nakliye hizmeti vermektedirler.

Yurt içi nakliye hizmetleri; gıda, tekstil, sanayii, endüstriyel taşımacılık gibi sektörel taşımacılıkları kapsamaktadır. Taşınan ürüne göre taşıma seçimi nakliye hizmetleri için hassas bir konudur. Örneğin et taşıyan bir kamyonun deposundaki soğutma sistemi mutlak uygun seviyede çalıştırılıyor olmalıdır. Yani taşınan maddelerin hassasiyetine göre gereken fiziki önlemleri almak gerekir. Taşımacılık Kanunu’nda belirtilen şartlar nakliye hizmetini sağlayan firma tarafından yerine getirilmelidir. Taşınması talep edilen tüm ürünler için hırsızlık, kaza, yangın ve terör gibi teminatları kapsayan sigortalama işlemleri gerçekleştirilmeli ve sigorta şartnameleri zamanı geçirilmeden yenilenmelidir. Yine yurt içi nakliye hizmetlerinde yer alan bir başka sevkiyat hizmetleri de ev taşımacılığıdır. Ev taşımacılığı aynı şehir içinde ya da şehirden şehire sağlanan bir taşımacılık hizmetidir. Nakliyat lojistik şeklinde ifade ediliyorsa, bu nakliye firmasının taşımacılık işlemini evinizdeki bütün eşyaları personelin evinize girdikleri ilk andan itibaren, toparlanması, hassas eşyalarınız için gereken koruma yöntemleri de uygulanarak paketleme ve nakliye aracına yükleme işlemini gerçekleştiren komple bir hizmet sağlayacakları anlamına gelmektedirler.
Çorlu Nakliye Hizmetleri Çorlu Lojistik Çorlu Nakliyat Ev Taşıma Çorlu’da Uygun Fiyatlara Nakliye Çorlu Kamyon Garajı Nakliyatçılar Garajı Ambar