Hakkımızda

Hakkımızda Firmamız 2000 yılında Tekirdağ İlçesi Çorluda Nakliye Taşımacılık Kara yolu Yük Taşımacılığı Ev nakliyesi evden eve nakliyat ofis Nakliyat Fabrika yükleri Taşıma amaçlı Kurulmuştur.

Hakkımızda Kaliteli Çalıma iş Hassasiyeti Deneyim dürüstlük başlıca temel ilkelerimizdendir. güvenilir nakliye zamanında teslim iş takibi üstün hizmet kalitemizle hizmetlerimizi Türkiye geneli sunmaktayız

Hakkımızda Nakliyat Taşımacılık Yük Eşya Taşımacılığı üzerine Kurulmuş Olan firmamız Çortaş Nakliyat Nakliyecilik alanlarında sorunsuz kaliteli Taşımacılık Çorlu Nakliye Hizmetleri Vermektedir. Çorlu Nakliyat Çorlu Taşımacılık Çorlu Yük Eşya taşıma nakliyat Sektöründe üstün hizmet kalitesi ile türkiyede önde gelen nakliyat firmaları Arasında yer almayı Başarmıştır.

İyi Kalitede Hizmet uygun Fiyatlara nakliye müşterilerinin Kazancını gözeten emğin karşılığını Fazlası İle vermek uğruna hızlı Çalışan gece gündüz müşterilerinin Taleplerini Yerine Getiren dürüst ilkeli Çalışmaları ile Her Zman takdiri Hak eden Nakliyat Firması ÇerTaşNakliyat Siz Saygı Değer Müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Çorlu taşımacılık çalışanlarına periyodik olarak eğitim vermesiyle ve gerekli denetimleri sıklıkla yapmasıyla müşterisine verdiği değeri ortaya koyuyor ve kurumsal isminin daha da önde olmasını sağlıyor.

Hakkımızda
Hakkımızda

Çortaş Nakliyat Firması Çorlu Merkezli Olup istanbul kocaeli bursa izmir ankara şubelir ilede hizmet ağını Genişletmiş olup Nakliyat Sektöründe hızla ilerlemekte Her geçen gün başarılşarına Yenisini Katarak hizmetlerinde süper nakliyat firması düzeyine erişmektedir.

Çorluda kurulu firmamız 25 in üzerinde personel ve eleman kadrosu ile müşterilerine layık teknoljiye uygun kaliteli nakliyat taşımacılık sunmaktadır. siz saygıdeğer müşterilerimize her şeyin en iyisini Layık görmektedir. Yük Taşımacılığında en uygun fiyatlara kaliteden ödün Vermeden hizmet anlayışıyla Türkiyenin her yerine nakliyat araçlarımız mevcuttur yükünüze göre kamyonlar firmamızda farklı modellerle açık kasa kamyon kapalı kasa kamyon Tır kamyonet türü son model techizatlı araçlarımız 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Çor Taş Lojistik Nakliyat Firması Kalite Anlayışı ? : Verdiği Hizmetler ile ülke ekonomisine yoğun Katkıları sağlayan Çor Taş Nakliyat Lojistik Nakliyat Şirketi Müşteri memnunluğu Odaklı uygun fiyat üztün kalite  hizmet anlayışı politikası ile Çalışmalarını Sürdürmektedir.

Tevrübeli personel ve ekibi ile iş birlikci politilarımız ile kazanmak kazandırmak güven içinde nakliyat hizmetleri vermeyi hedefleyen titizlikle çalışmalarını hızla uygulamaktadır. Ülkemiz Ve dünya Genelinde isim yapmayı İlke edinmiş müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine 7 24 saat hizmet veren modernize araç filosu eğitimli elemanlara uzman şöför kadromuz titiz yönetim personellerimiz vasıtasıyla firmamız nakliyat sektöründe ön sıralarda yerini almıştır.

kalite den ödün ermeksizin hizmetlerini sürdürmektedir Çor taş nakliyat Taplerinizi Karşılama konularında hiç zaman kaybetmeden görevlerini yerine getirmektedir. Taşımacılık Nakliyat Taleplerinizi son sistem araç filomuzla kısa sürede yerine getiren gece ve gündüz vardiyalı personellerimizle kesintisiz nakliye taşımacılık hizmeti vermektedir.

Hakkımızda çorlu nakliyat,çorlu nakliyat evden eve,çorlu nakliyat firmaları,çorlu nakliyat şirketleri,çorlu nakliyat ambarı,çorlu nakliyat ambarları,çorlu nakliyat iletişim,çorlu nakliyat ambar

Çor-Taş Lojistik Nakliyat Firması Kalite Anlayışı ? : Verdiği Hizmetler ile ülke ekonomisine yoğun Katkıları sağlayan Çor-Taş Nakliyat Lojistik Nakliyat Şirketi Müşteri memnunluğu Odaklı uygun fiyat üstün kalite  hizmet anlayışı politikası ile Çalışmalarını Sürdürmektedir.

Tecrübeli personel ve ekibi ile iş birlikci politilarımız ile kazanmak kazandırmak güven içinde nakliyat hizmetleri vermeyi hedefleyen titizlikle çalışmalarını hızla uygulamaktadır. Ülkemiz Ve dünya Genelinde isim yapmayı İlke edinmiş müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine 7 24 saat hizmet veren modernize araç filosu eğitimli elemanlara uzman şöför kadromuz titiz yönetim personellerimiz vasıtasıyla firmamız nakliyat sektöründe ön sıralarda yerini almıştır.

kalite den ödün ermeksizin hizmetlerini sürdürmektedir Çor-taş nakliyat Taplerinizi Karşılama konularında hiç zaman kaybetmeden görevlerini yerine getirmektedir.

Taşımacılık Nakliyat Hakkımızda Taleplerinizi son sistem araç filomuzla kısa sürede yerine getiren gece ve gündüz vardiyalı personellerimizle kesintisiz nakliye taşımacılık hizmeti vermektedir.

Hakkımızda Çorlu Nakliyat, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına göre en uygun ve en sağlıklı taşıma yöntemleri geliştirmiştir. Bunlardan bazıları, müşterilerimizin genelde en küçük boyutta yükleri veya en büyük boyutta yüklerinin taşınmasıdır. Çorlu Tekirdağ Ambar, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına göre en uygun aracı tedarik etmektedir. Müşterilerimizin gönderilecek olan acil yükleri için her gün araç yönlendirmesi gerçekleştirilmektedir. Çorlu Nakliyat, yurdun her noktasına taşımacılıkla ilgili tüm hizmetlerinizi sigorta güvencesiyle gerçekleştirmektedir. Çorlu Nakliye kendine özgü uzman kadrosu ve çalışanlarıyla müşterilerimize taşımacılıkta güven, kalite ve hizmet sunmaktadır. Çorlu Nakliyat, tam donanımlı araç sistemleriyle zorlu hava şartlarından hiç etkilenmeden tüm taşımacılıklarınızı adresten adrese gerçekleştirmektedir..

Çorlu Çerkezköy Nakliyat iletişim numaralarımız : 0532 620 39 06 – 0282 726 40 64

Gelişen toplumda bireyler günlük yaşantılarının devamını sağlamak için, hayatlarında bir takım değişiklikler yapmak ve kimi zorunlu durumlarla mücadele etmek için profesyonel yardımlar almak zorundadırlar. Bu ihtiyaçlardan birisi de nakliyat hizmetleridir. Nakliye hizmetleri genel olarak eşyaların bir yerden diğer bir yere taşınması eylemlerinin gerçekleştirilmesini sağlayan işlerin tamamıdır. Nakil sözünden türeyen nakliye, ülkemizde ve uluslararası alanda önemli bir iş koludur. Nakliye konusu, yurt içi ve yurt dışı olarak iki ayrı şekilde sınıflandırılır. Bazı firmalar hep yurt içi hem de yurt dışı nakliye hizmeti vermektedirler.

Yurt içi nakliye hizmetleri; gıda, tekstil, sanayii, endüstriyel taşımacılık gibi sektörel taşımacılıkları kapsamaktadır. Taşınan ürüne göre taşıma seçimi nakliye hizmetleri için hassas bir konudur. Örneğin et taşıyan bir kamyonun deposundaki soğutma sistemi mutlak uygun seviyede çalıştırılıyor olmalıdır. Yani taşınan maddelerin hassasiyetine göre gereken fiziki önlemleri almak gerekir. Taşımacılık Kanunu’nda belirtilen şartlar nakliye hizmetini sağlayan firma tarafından yerine getirilmelidir. Taşınması talep edilen tüm ürünler için hırsızlık, kaza, yangın ve terör gibi teminatları kapsayan sigortalama işlemleri gerçekleştirilmeli ve sigorta şartnameleri zamanı geçirilmeden yenilenmelidir. Yine yurt içi nakliye hizmetlerinde yer alan bir başka sevkiyat hizmetleri de ev taşımacılığıdır. Ev taşımacılığı aynı şehir içinde ya da şehirden şehire sağlanan bir taşımacılık hizmetidir. Nakliyat lojistik şeklinde ifade ediliyorsa, bu nakliye firmasının taşımacılık işlemini evinizdeki bütün eşyaları personelin evinize girdikleri ilk andan itibaren, toparlanması, hassas eşyalarınız için gereken koruma yöntemleri de uygulanarak paketleme ve nakliye aracına yükleme işlemini gerçekleştiren komple bir hizmet sağlayacakları anlamına gelmektedirler.
Çorlu Nakliye Hizmetleri Çorlu Lojistik Çorlu Nakliyat Ev Taşıma Çorlu’da Uygun Fiyatlara Nakliye Çorlu Kamyon Garajı Nakliyatçılar Garajı Ambar